Falcon Savunma

Savunma Sanayi önemli bir yere sahip olan firmamızın vizyonu; sektörde sürekli gelişim içinde olmak, değişen ve gelişen talepleri doğrultusunda ve global rekabet ortamında ismi marka olarak anılan, özellikle tercih edilen ve aranılan lider bir kuruluş olmaktır.
info@falcondefence.com.

Falcon Savunma

Falcon Tarım

Sağlık, hijyen ve kalite değerlerini en üst düzeyde tutarak, ulusal ve uluslararası piyasalarda ülkemizi ve firmamızı en iyi şekilde temsil etmek. info@falconlivestock.com.

Falcon Tarım

Falcon Enerji

Falcon Energy olarak Üstün nitelikli ekip ruhuna sahip, toplam kalite felsefesini benimsemiş insan kaynağı ve rekabetçi, teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen, güçlendiren, KURUMSAL YAPISI ’nın verdiği güç ile ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerin sağladığı müşteri memnuniyetini, müşteri beklentilerini de aşarak sürekli arttıracak; buna bağlı olarak ;kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi kurallarına uyarak ,bu sistemi çağın gereksinimlerine adapte ederek, sürekli etkinliği artırarak, işçi sağlığı ve güvenliği konusunda güvenilir ve çevreye saygılı, faaliyet gösterdiği sektörlerde daha da uzmanlaşarak, daima ileriyi hedefleyen bir şirket olacağız.
info@falconenerji.com.

Falcon Enerji

Falcon Gıda

Gıda sektörüne 2010 yılında başlayan firmamız Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere hem yurtdışı hem de yurtiçi olarak her iki alanda da çalışmalarına devam etmektedir. SIA FALCON tecrübeli personelinin yanı sıra teknolojik kullanımı ve yüksek kapasitesi sayesinde tüketicilerine kaliteli ürün çeşitleriyle hizmet sunmaktadır. Yaptığı yeni yatırımlarla satış kapasitesini çoğaltarak sektöründe hızla ilerleyen SIA FALCON yurt içi ve yurt dışı pazarlarında sürekli payını arttırıp globalleşme yolunda ilerlemektedir.
info@falcongida.com.

Falcon Gida